نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ برترین خدمات پس از فروش

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ SAMSUNG : فروش بالای محصولات سامسونگ میسر نمی شود مگر با وجود نمایندگی تعمیرات گسترده در تمام شهرها و استانها. نمایندگی تعمیرات سامسونگ با سالها تجربه و تخصص با دارا بودن پرسنل مجرب و تحصیل کرده مفتخر است همه روزه در تمام ساعات شبانهروز پاسخگوی بسیاری از مشتریان و مشترکین محصولات سامسونگ بوده است.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ SAMSUNG

بابت تعمیر و نصب و راه اندازی لباسشویی سامسونگ Samsung و همچنین راهنمایی تلفنی مشتریان محترم سامسونگ. در خصوص معایبی که دستگاه های لباسشویی سامسونگ مشتریان محترم می توانند با راهنمایی کارشناسان نمایندگی تعمیرات سامسونگ ، احتمالات خودشان دستگاه را رفع عیب نمایند.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ برترین خدمات پس از فروش

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

در خصوص معایبی که دستگاه های لباسشویی سامسونگ مشتریان محترم می توانند با راهنمایی کارشناسان نمایندگی تعمیرات سامسونگ ، احتمالات خودشان دستگاه را رفع عیب نمایند.

که در این صورت نیازی به مراجعه کارشناسان تعمیرگاه مجاز و نمایندگی مجاز مرکزی سامسونگ نمی باشد. در غیر اینصورت اپراتورهای viptamir با دریافت آدرس و شماره تلفن، بلافاصله تکنیسین ها و تعمیرکاران مجرب و متعهد را به منازل مشتریان اعزام و کمتر از 2 ساعت، تعمیر دستگاه انجام می شود.

02126703206 _ 02126703208

02186126974 _ 02186126815

یکی از خصوصیات

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ و تعمیرگاه مرکزی سامسونگ

تعمیر دستگاه معیوب کمتر از 2 ساعت بوده و این مرکز بطور شبانه روزی فعال می باشد. اگر چنانچه قطعات اصلی بر روی دستگاه شما نصب شود، طول عمر دستگاه بسیار بالا بوده و لذا توصیه می شود فقط به نمایندگی سامسونگ در vip tamir مراجعه نمایید تا تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات سامسونگ به بهترین نحو تعمیرات دستگاه شما را به انجام رسانند و همچنین از خدمات سریع و دقیق نمایندگی تعمیرات سامسونگ بهره مند شوید.

گارانتی ماشین لباسشویی سامسونگ SAMSUNG

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران با نام وی ای پی تعمیر vip tamir یک مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ با تربیت نیروهای متخصص در زمینه اپراتوری و جوابگویی مشتریان و همچنین راهنمایی تلفنی مشتریان و مشترکین محترم و دارا بودن کادر فنی جهت نصب و تعمیر لباسشویی سامسنگ Samsung بوده و توانسته است در طول سالیان متمادی، جوابگوی نیازهای مشتریان محترم لوازم خانگی سامسونگ باشد و این خدمات در رضایت مشتریان.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

چرا ما انتخاب مناسبی هستیم؟

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

نمایندگی مرکزی سامسونگ

نمایندگی رسمی و مرکزی سامسونگ با توجه به فراوانی استفاده لوازم خانگی سامسونگ توسط مصرف کنندگان، همه تلاش خود را به کار گرفته تا حرفه ای ترین کارشناسان را در وی ای پی تعمیر viptamir دورهم جمع کند تا بتواند سطح کیفی خدمات رسانی خود را در عرصه فروش و تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ افزایش دهد.

همانطور که قبلا بیان شد تعمیرگاه مجاز و نمایندگی مجاز مرکزی سامسونگ ارائه سرویس های تعمیراتی مهمتر از خود لوازم خانگی است. سامسونگ با پشتیبانی از خدمات پس از فروش محصولات خود و ارائه نمایندگی های مرکزی سامسونگ در کشورهای مختلف توانسته رضایت مندی مشتری های خود را افزایش دهد و رتبه بالاتری را در تولید و ساخت لوازم خانگی کسب کند.

وی آی پی تعمیر برای تامین نیاز مشتریان ایرانی نمایندگی رسمی سامسونگ را راه اندازی نموده تا بتواند خدمات لوازم خانگی سامسونگ را در ایران و شهرهای آن به متقاضیان ارائه کند.

تعمیر لباسشویی سامسونگ

خدماتی که شما در وی آی پی تعمیر بابت تعمیر و تعویض دستگاه های سامسونگ خود دریافت می کنید جزء بهترین خدمات و هماهنگ با آخرین استانداردهای دنیا و مطابق با خواسته ها و نیازهای شماست. مطمئنا شما از نحوه سرویس های دریافتی برای هر یک از ماشین های سامسونگ رضایت خواهید داشت چرا که همه تکنسینهای نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ از خبره ترین افراد در این زمینه می باشند و از بین مهندسان حرفه ای و متخصص گزینش شده اند و در وی آی پی تعمیر مشغول به کار هستند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ SAMSUNG

خود را متعهد به انجام خدمات مطلوب و با کیفیت می داند. در اینجا چیزی که حائز اهمیت می باشد سرعت خدمات است. به همین دلیل این شرکت با دارا بودن کامل ترین پرسنل فنی و اداری سعی نموده خدمات ارزنده ای را به مشتریان خدمات پس از فروش ارائه نماید.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

ارور Error یا کد خطا به چه معنا و مفهومی میباشد؟

در دستگاههای الکترونیکی و دیجیتالی بخصوص (لوازم خانگی سامسونگ Samsung) شامل لباسشویی سامسونگ Samsung، ظرفشویی سامسونگ Samsung ، یخچال فریزر و سایدبای ساید سامسونگ Samsung، هرگونه خرابی و اختلال در هر قطعه یا مصرفکننده بلافاصله توسط برد الکترونیکی ردیابی و تحلیل و به صورت کد خطا یا ارور در صفحه دیسپلی دستگاه مشاهده میشود. در برخی از دستگاهها با نمایش حروف و اعداد روی نمایشگر یا دیسپلی منظور خود را به کاربر اطلاع میدهند و در برخی دیگر با استفاده از چراغهایی موجود روی دستگاه، این کار را میکنند.

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ SAMSUNG

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

کد خطا 5E – این خطا مربوط می شود به تخلیه آب – نکاتی که باید چک شود – صدمه دیدن پمپ تخلیه – ولتاژ اشتباه به قطعه می رسد – خرابی از مدار برد الکترونیک – مشکل می تواند از سیم کشی باشد – دوشاخه را از برق کشیده و با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید

کد خطا E5 – این خطا مربوط است به موتور تخلیه آب – نکاتی که باید چک شود – صدمه دیدن پمپ تخلیه – ولتاژ اشتباه به قطعات می رسد – خرابی از مدار برد الکترونیک – اشکال می تواند از سیم کشی باشد – دوشاخه را از برق کشیده و با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید

کد خطا 8E – مشکل این خطا از موتور دستگاه می باشد – نکاتی که باید چک شود – ممکن است عملکرد مدار برد الکترونیک دستگاه اشتباه باشد و یا مدار کنترل مشکل داشته باشد – خرابی موتور – دوشاخه را از برق کشیده و با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید

کد خطا 3E – اشکال این خطا از موتور دستگاه می باشد – نکاتی که باید چک شوند – امکان دارد که عملکرد مدار برد الکترونیک دستگاه اشتباه باشد و یا مدار کنترل مشکل داشته باشد – خرابی موتور – دوشاخه را از برق کشیده و با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید

کد خطا PF – این خطا از پاور دستگاه می باشد – وضعیت ولتاژ برق مصرف کننده را چک کنید . ولتاژ را در حین کار دستگاه چک نمایید – این خطا ممکن است در حالت افت و یا اضافه بار رخ دهد چک کنید که دوشاخه متصل شده باشد – خرابی از مدار برد الکترونیک – دوشاخه را از برق کشیده و با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید

کد خطا 9E1 – این مشکل از پاور می باشد – نکاتی که باید چک شوند – وضعیت ولتاژ برق مشتری را چک کنید – ولتاژ را در حین کار کردن دستگاه چک کنید – خرابی از مدار برد الکترونیک – دوشاخه را از برق کشیده و با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید

کد خطا 9E2 – این اشکال از پاور دستگاه می باشد – نکاتی که باید چک شوند – وضعیت ولتاژ برق مشتری را چک کنید – ولتاژ را در حین کار کردن دستگاه بررسی کنید – خرابی از مدار برد الکترونیک – دوشاخه را از برق کشیده و با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید

کد خطا PIO – PH1 و یا UC – مشکل این خطاها از پاور دستگاه می باشد – نکاتی که باید چک شوند – وضعیت ولتاژ برق مشتری را چک کنید – ولتاژ را در حین کار کردن دستگاه بررسی کنید – خرابی از مدار برد الکترونیک – دوشاخه را از برق کشیده و با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ

اطلاعات تماس ما

شماره های تماس با مجموعه

021-26703206

021-26703208

021-86126815

021-86126974

شماره موبایل

0919-6023265

تماس

آدرس مجموعه

تهران، بزرگراه رسالت (قاسم سلیمانی)، خیابان داور شمالی، پلاک 14

شبکه های اجتماعی